Star Wars

Vse co sem nasel o SW

Postavy

DARTH BANE

TEN KDO PŘEŽIL.

RASA:ČLOVĚK
VÝŠKA:1.9M
RODNÁ PLANETA:NEZNÁMÁ

 

DART BANE ŽIL PŘED TISÍCI LETY ZA DOB KDY NOVODOBÍ SITHOVÉ VEDLY TISÍC LET TRVAJÍCÍ VÁLKY S RYTÍŘI JEDI.SITHU BYLO MNOHO A JEJICH UČEDNÍKŮ CELÉ ARMÁDY.BANE STUDOVAL TEMNOTU POD VEDENÍM SITHA MISTRA QORDISE.BAEN VĚŘIL ŽE JE PŘEDURČEN K TOMU ABY VLÁDL.

            PÁN KHAN BYL MUŽ KTERÝ V DARTH BANEOVI VIDĚL RIVALA A¨TAK KHAN BANENA V PŘEDVEČER BIVY OTRÁVIL TO MĚLO ZA NÁSLEDEK ŽE SE BANE ZKÁCEL UPROSTŘED BITEVNÍHO POLE A KAHNOVA ARMÁDA BRATRSTVO TEMNOTY HO NECHALO NA POZPAS SMRTI.     

            BANE PŘEŽIL A VRÁTIL SE DO BRATRSTVA A BOJOVAL PROTI  MISTRU JEDI LORDOVY HOTHOVY NA RUUSANU.KDYŽ SE LORD KAAN DOZVĚDĚL ŽE JE BANE MA ŽIVU TAK HO TO POŘÁDNĚ VZALO,ALE ZACHOVAL KLID A DOKONCE DOVOLIL SVÉMU RIVALOVY ZASEDNOU NA VÁLEČNÉ PORADĚ.

            BANE SE POKUSIL SITHY SJEDNOTI OKOLO ZVLÁŠTNĚ AGRESIVNÍ METODY POUŽITÍ SÍLY,KTERÁ MOHLA ZA SPRÁVNÉHO POUŽITÍ ROZPRÁŠIT ARMÁDU SVĚTLA.PÁNI SE SPOJILY V MEDITACI AVŠAK KDYŽ UCÍTILY NENÁVIST V SRDCI DARTHA BANE SEANCI OKAMŽITĚ UKONČILY.

            PÁN KAANODSTRANÍL VŠECHNY SVÉ NEPŘÁTELÉ POMOCÍ MYŠLENKOVÉ BOMBY  TATO ZBRAŇ JE ZALOŽENA NA POUŽITÍ SÍLY ABĚ ARMÁDY BROTRSTVO TEMNOTY A ARMÁDA SVĚTLA JAKO I SÁM KAHN ZAHYNUKY PŘI TÉTO POHROMĚ.BANE  JEDINÝ KDO PŘEŽIL ODLÉTL NA PLANETU DXUNU KDE NAŠEL PRÁZDNOU HROBKU TEMNÉHO JEDI FREEDORA NADDA JEHOŽ DUCH DOPROVODIL PŘED TŘEMI TISÍCI LETY EXARA KUNA DO

ŘÍŠE ZLA.HROBKA NAŠTĚSTÍ PRO BANE NEBYLA DOCELA PRÁZDNA ALE BANE V NI NALEZL SIHSKÝ HOLOCROM SE VŠEMY VĚDOMOSTMY TEMNÉ STRANY SÍLY.NA JEHO JÚŽI SE PŘISÁLY PARAZITI A TÍM VYTVOŘILY BANENOVY JAKĚSY ORGANICKÉ BRNĚNÍ KTERÉ MU DO ŽIL VPOUŠTĚLO ADRENALIN.

            BANE ROZHODL ŽE SITHOVÉ BUDOU POUZE DVA MISTR A UČEDNÍK JAKO TOMU BYLO ZA DOB EXARA KUNA A ULICA QEL-DROMY HLAVNĚ PROTO ABY SE SITHOVÉ NEHÁDALY MEZI SEBOU O MOC A TAKÉ ROZHODL O ODCHODU SITHŮ DO UTAJENÍ.NA PLANETĚ ONDERON SI NAŠEL BANE SVÉHO  UČNĚ.NA POČEST BANENA SI KAŽDÝÝ SITH DÁVÁ PŘÍZVYSKO DARTH.

 
Diky za tvuj cas